Wybierz jeden z naszych lokali:

Wybierz interesujący Cię lokal i sprawdź naszą ofertę.

Pub i restauracja

O naszej restauracji

O restauracji

Restauracja Łyżka i Widelec mieści się w centrum Radomia, na parterze Galerii Rosa. Urokliwe miejsce z widokiem na Park Kościuszki i Urząd Miejski.
Karta Dań jest bardzo różnorodna. Są zarówno dania kuchni polskiej, włoskiej, tajskiej czy francuskiej. Znajdziemy tu propozycje dla osób lubiących mięso, od sezonowanej wołowiny do tradycyjnego kurczaka, potrawy z owoców morza, jak również makarony – robione na miejscu na otwartej kuchni oraz pizza. Jakość potraw oraz ich składników jest na najwyższym poziomie, bardzo kontrolowana przez Szefa Kuchni. Kuchnia również stosuje sezonowość potraw, więc oprócz stałej karty, restauracja zaskakuje wyselekcjonowanymi potrawami danej pory roku. Desery to nie tylko domowe ciasta, ale również lody własnej produkcji Bańka z Mlekiem.
Wielkim atutem restauracji jest nowoczesny plac zabaw dla dzieci, w którym milusińscy spędzają przyjemnie czas na zjeżdzalniach oraz w basenie z kulkami, podczas gdy ich rodzice mogą w spokoju cieszyć się z doznań smakowych potraw serwowanych w restauracji.

Urokliwe wnętrza

  • 140 miejsc
  • kącik dla dzieci
  • imprezy organizowane
  • osobne salki
  • kuchnia otwarta

Restauracja Łyżka i Widelec jest restauracją klasyfikowaną jako rodzinna restauracja, z nowoczesnym wnętrzem i ciepłym klimatem. Mile widziane są zwierzęta. Restauracja oprócz tradycyjnego restauracyjnego życia, organizuje koncerty na żywo, weekendy tematyczne, szkołę gotowania oraz wieczory bluesowe.

Zarezerwuj

Poznaj naszych mistrzów

Nasi kucharze to ludzie z pasją do gotowania. W naszych szeregach mamy aż dziesięciu wykwalifikowanych i zdolnych kucharzy. Dzięki pracy zespołowej nasze menu jest dopracowane i bardzo różnorodne. Kucharze Łyżka i Widelec to specjaliści w każdej kuchni, a każdy z osobna jest mistrzem w swojej dziedzinie.

Doświadczenie, wiedza i pasja pozwala im obsłużyć gości restauracyjnych, zorganizować cateringi dla firm, imprezy okolicznościowe, śluby, wesela, chrzciny oraz komunie.

Rzetelnie i z zaangażowaniem wykonują swoja pracę.

Dariusz

Wicik

Szef Kuchni

Dawid

Lis

Szef Kuchni

Polski fundusz rozwoju Polski fundusz rozwoju