Wybierz jeden z naszych lokali:

Wybierz interesujący Cię lokal i sprawdź naszą ofertę.

Firma Cateringowa

Z PASJI DO JEDZENIA

Catering

Zajmujemy się przygotowywaniem Cateringu dla Firm, organizacją imprez okolicznościowych, plenerowych, ślubów, wesel oraz imprez szkoleniowo-integracyjnych. Oprócz zapewnienia standardowego cateringu, specjalizujemy się w organizacji niecodziennych eventów.

W naszej ofercie można znaleźć np. lotną restaurację- restauracja, na potrzebę wydarzenia, która może powstać w dowolnie wymarzonym przez Ciebie miejscu (gotujemy na tarasach, dachach, świeżym powietrzu oraz gdzie tylko zechcesz).

Nie masz pomysłu na imprezę firmową, zaręczyny, rocznicę ślubu itp.? Oferta Cateringu Łyżka&Widelec skierowana jest właśnie do Ciebie.

Wyjątkowy catering

  • imprezy okolicznościowe
  • wysoka jakość
  • dostępność na terenie całej Polski
  • możliwość indywidualnej oferty

Napisz do nas

Poznaj naszych mistrzów

Nasi kucharze to ludzie z pasją do gotowania. W naszych szeregach mamy aż dziesięciu wykwalifikowanych i zdolnych kucharzy. Dzięki pracy zespołowej nasze menu jest dopracowane i bardzo różnorodne. Kucharze Cateringu Łyżka i Widelec to specjaliści w każdej kuchni, a każdy z osobna jest mistrzem w swojej dziedzinie.

Doświadczenie, wiedza i pasja pozwala im obsłużyć gości restauracyjnych, zorganizować cateringi dla firm, imprezy okolicznościowe, śluby, wesela, chrzciny oraz komunie.

Rzetelnie i z zaangażowaniem wykonują swoja pracę.

Dariusz

Wicik

Szef Kuchni

Ewelina

Kołodziejczak

Szef Kuchni