Wybierz jeden z naszych lokali:

Wybierz interesujący Cię lokal i sprawdź naszą ofertę.

Pub i restauracja

O naszej restauracji

O restauracji

Restauracja Łyżka i Widelec mieści się w centrum Radomia, na parterze Galerii Rosa. Urokliwe miejsce z widokiem na Park Kościuszki i Urząd Miejski.
Karta Dań jest bardzo różnorodna. Są zarówno dania kuchni polskiej, włoskiej, tajskiej czy francuskiej. Znajdziemy tu propozycje dla osób lubiących mięso, od sezonowanej wołowiny do tradycyjnego kurczaka, potrawy z owoców morza, jak również makarony – robione na miejscu na otwartej kuchni oraz pizza. Jakość potraw oraz ich składników jest na najwyższym poziomie, bardzo kontrolowana przez Szefa Kuchni. Kuchnia również stosuje sezonowość potraw, więc oprócz stałej karty, restauracja zaskakuje wyselekcjonowanymi potrawami danej pory roku. Desery to nie tylko domowe ciasta, ale również lody własnej produkcji Bańka z Mlekiem.
Wielkim atutem restauracji jest nowoczesny plac zabaw dla dzieci, w którym milusińscy spędzają przyjemnie czas na zjeżdzalniach oraz w basenie z kulkami, podczas gdy ich rodzice mogą w spokoju cieszyć się z doznań smakowych potraw serwowanych w restauracji.

Urokliwe wnętrza

  • 140 miejsc
  • kącik dla dzieci
  • imprezy organizowane
  • osobne salki
  • kuchnia otwarta

Restauracja Łyżka i Widelec jest restauracją klasyfikowaną jako rodzinna restauracja, z nowoczesnym wnętrzem i ciepłym klimatem. Mile widziane są zwierzęta. Restauracja oprócz tradycyjnego restauracyjnego życia, organizuje koncerty na żywo, weekendy tematyczne, szkołę gotowania oraz wieczory bluesowe.

Zarezerwuj
Polski fundusz rozwoju Polski fundusz rozwoju