Wybierz jeden z naszych lokali:

Wybierz interesujący Cię lokal i sprawdź naszą ofertę.

Firma Cateringowa

Wielkanoc | Spotkanie Wielkanocne

Nasza oferta

Wielkanoc

Wielkanoc to szczególny czas. To czas przemyśleń, spotkań, rozmów i tradycji. Pragniemy Państwu przedstawić naszą ofertę cateringową. Mamy nadzieję, że uda nam się zainteresować Państwa naszą propozycją. Dołożymy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania związane z realizacją Spotkania Wielkanocnego.

W oprawie imprez, o podobnym charakterze braliśmy udział wielokrotnie.Tym samym mam ogromne doświadczenie.

W trakcie roku podejmujemy kilkaset wydarzeń związanych z realizacją poczęstunków, bankietów, uroczystych kolacji, konferencji, koktajli, imprez plenerowych i innych.

Zorganizujemy Spotkania Wielkanocne, zarówno kameralne jak i na parę tysięcy osób. Zajmiemy się organizacją jedzenia, wystroju, dekoracji i profesjonalnej obsługi kelnerskiej. Posiadamy pełne zaplecze do realizacji takich spotkań tj.stoły, krzesła, obrusy, porcelanę.

Jesteśmy sprawdzonym partnerem dla wielu firm i instytucji.

Naszym celem jest Państwa satysfakcja.

Dania Indywidualne

Nasza oferta składa się z pojedynczych dań indywidualnych. Potrawy są przyrządzane według staropolskich receptur. Każde danie jest dopracowane, aby zadowolić najbardziej wysublimowane podniebienia.

Oferta ta, jest przeznaczona dla osób ceniących sobie smak i elegancki wygląd potraw, a w ferworze pracy, nie mających czasu na ich przygotowanie.

Dania zamówione do 28.03.2024 r. dostarczymy pod wskazany adres, aby zaoszczędzić Państwa czas.

Skontaktuj się z nami

Spotkanie Dla Firm

W naszej ofercie posiadamy kilka wariantów menu na spotkanie wielkanocne. Każda oferta zawiera tradycyjne dania świąteczne. Posiadamy różnorodne menu, aby zadowolić każdego klienta.

Catering wielkanocny, składa się z wysublimowanego menu, eleganckiej zastawy oraz dekoracji. Możemy zaoferować również profesjonalny sprzęt cateringowy tj. stoły, krzesła, obrusy, pokrowce i inne.

Mamy do przedstawienia dwie oferty, związane ze sposobem podania.

Menu serwowane tradycyjnie tzw. serwowane w stół. Stoły nakryte obrusami, zastawa restauracyjna, ozdoby i obsługa kelnerska. Ciepłe posiłki serwujemy bezpośrednio do zasiadanych stołów, dla każdego gościa indywidualnie.

Menu prezentowane w formie bufetu, to menu które oferuje wybór potraw do samodzielnego podania. Nasi goście sami decydują co zjedzą w danym momencie i sami sobie nakładają dania. Bufety są nakryte obrusami elastycznymi, a na bufetach prezentuje się wysokiej klasy sprzęt cateringowy tj. podgrzewacze, dyspensery, ekspozytory jedzenia.

Skontaktuj się z nami